Wordpress Ücretsiz En İyi 3 Kurumsal Tema

WordPress Ücretsiz En İyi 3 Kurumsal Tema

WordPress‘de en çok aranan Tema kategorilerden birisi Kurumsal Tema‘dır. Bu makalemizde Ücretsiz olarak dağıtılan En İyi 3 Kurumsal Temaya göz atacağız.

Yaşadığımız teknoloji çağında binlerce eleman çalıştıran firmalardan, küçük işletmelere kadar herkes bir internet sitesine ihtiyaç duyabiliyor. Sebebi ise daha fazla kişiye ulaşmak.

Bir kurumsal İnternet Sitesi Kurmak içinde en iyi ve en kolay yöntem ise bence hiç kuşkusuz ki WordPress‘dir. O zaman Ücretsiz En İyi 3 Kurumsal Temaya yakından bakalım!

1. Herle Kurumsal WordPress Teması

Herle Kurumsal WordPress Teması

Bir Türk ekibi olan Whaledevops tarafından geliştirilen ve uzun bir süre ücretli olarak satışı gerçekleştirilen Herle Kurumsal WordPress Teması bir süredir yapımcı firma tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Oldukça hızlı ve kolay bir kuruma sahip, ayrıca Türkçe bir tema olduğu için çeviri işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmıyoruz.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Herle Kurumsal WordPress Teması, yayıncısı tarafından yayından kaldırıldığı için sitemizden linkleri de kaldırılmıştır.

Bu temanın yayınlanması ve dağıtılması ile wptema.org’un hiç bir alakası yoktur.

2. Creator World WordPress Teması

Creator World WordPress Teması
Creator World WordPress Teması

Creator World WordPress Teması oldukça sadece ve kolay kullanışlı bir Kurumsal Tema. Demo görüntüsünde inşaat için hazırlanmış olsa da ufak düzenlemeler için çok kolay bir şekilde farklı sektörlere uygulanabilir.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Creator World WordPress Teması, grace themes tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısı tarafından belirtilen resmi sayfasıdır.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

3. Sydney WordPress Teması

Sydney WordPress Teması
Sydney WordPress Teması

Sydney WordPress Teması, ücretli bir WordPress Teması olmasına rağmen birde ücretsiz sürümü mevcut. Bu ücretsiz sürümünde bir çok özellik mevcut ve bence yeterli.

Yukarıda bahsettiğim 2 temaya göre daha modern bir görüntüye sahip olan Sydney Kurumsal WordPress Teması kesinlikle bakmaya değer.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Sydney WordPress Teması, athemes.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısı athemes.com ‘un resmi sayfasıdır.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

Daha Fazla Ücretsiz Kurumsal WordPress Teması Görmek istiyorsanız “Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar” adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124