Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar

Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar

WordPress altyapı sisteminin son yıllardaki gelişimi ile Kurumsal Siteler WordPress altyapısı kullanmaya başladı. Son zamanlar da en çok aranan Temalar ise WordPress Ücretsiz Kurumsal Temalar Oldu.

Aslında uzun yıllardır hayatımız da bulunan WordPress, son yıllarda yaptığı ataklar ile bir hayli popüler hale gelmeye başladı; e-ticaret siteleri, kurumsal firmalar, bireysel kullanıcılar, haber siteleri gibi farklı onlarca kategori de WordPress altyapısı kullanılmaya başlandı.

WordPress‘in bu kadar tercih edilmesinin başlıca iki sebebi hiç kuşkusuz ki açık kaynak kodlu bir yazılım olması ve ücretsiz olarak dağıtılması. Açık kaynak kodlu olması sayesinde hemen her sektör için özel olarak dizayn edilebilmekte.

Açık kaynak kodlu olmasından sonra bir diğer güzel yanı olan ücretsiz bir altyapıya sahip olması da önemli çünkü böyle bir altyapını sıfırdan kodlanması çok pahalıya mâl olabilir.

WordPress için bir tema bulmak zor olabilir, hele ki Kurumsal WordPress Teması arıyorsanız. Müşterilerinizin ilgisini çekmek için profesyonel bir görünüme ve hızlı sayfa açılışına ihtiyacınız olacakken, Google’da rakiplerinizin önüne geçebilmek için ise SEO açısından iyi hazırlanmış bir Tema bulmalısınız.

Bir de Kurumsal Temanız için ücret ödemek istemiyorsanız çember iyice daralıyor demektir, bu sebeple sizler için En İyi Ücretsiz Kurumsal Temaları sıraladık, buyurun başlayalım.

Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar

1. Zakra Kurumsal WordPress Teması

Zakra Kurumsal WordPress Teması

Zakra WordPress Teması, Kurumsal firmalar için hazırlanmış özel bir temadır. 50 binden fazla indirilen bu Tema, normalde ücretli olarak satılsa da ücretsiz bir sürümü de bulunmaktadır.

SEO skoru ve açılış hızı konusunda gayet iyi olan Zakra Kurumsal WordPress Temasının hoşunuza gidebileceğini düşünüyorum.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme bağlantıları verilen Zakra WordPress Teması, zakratheme.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

2. Airi WordPress Kurumsal Teması

Airi WordPress Kurumsal Teması
Airi WordPress Kurumsal Teması

Son dönemlerin popüler tema üretici athemes.com tarafından hazırlanan Airi WordPress Teması sade ve modern bir görünüme sahip.

Ücretsiz Kurumsal Temalar kategorisinde iyi bir yer yere sahip olan temada bir çok farklı arayüz seçeneği mevcut bazıları ilginizi çekecektir.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme bağlantıları verilen Airi WordPress Kurumsal Teması, athemes.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

3. Red Kurumsal WordPress Teması

Red Kurumsal WordPress Teması

Red Kurumsal WordPress Temasının piyasadaki Kurumsal WordPress Temalarından en önemli artısı hiç kuşkusuz ki Türkçe olması. Bu sayede temaların çeviri işlemleri ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Red WordPress Teması, wordpresstema.com tarafından hazırlanmış ve tamamen ücretsiz olarak hizmete sunulmuş bir temadır. Görünüm olarak her ne kadar modern bir tema diyemesek de halen geçerliliğini yitirmemiş bir görünüme sahip.

Açılış hızı ve SEO açısından oldukça başarılı diyebileceğimiz Red Kurumsal WordPress Teması, Ücretsiz Kurumsal Temalar içerisinde tavsiye edilebilir.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme bağlantıları verilen Red WordPress Teması, wordpresstema.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

4. Corporate Kurumsal WordPress Teması

Corporate Kurumsal WordPress Teması

Listemizin bir başka Kurumsal WordPress Teması ise Corporate. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan tema hem ücretli hemde ücretsiz sürümlere sahip. Demo adresinden inceleyebildiğimiz kadarıyla ücretsiz sürüm oldukça yeterli gibi görünmektedir.

Açılış hızı konusunda bazı Temalara göre geride kalsa da oldukça kullanışlı bir tema, sizde Kurumsal WordPress Teması arıyorsanız ve Ücretsiz olmasını istiyorsanız Corporate Temasının Ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme bağlantıları verilen Corporate Kurumsal WordPress Teması, Logical Themes tarafından hazırlanmış olup, ücretsiz olarak kullanıma sunulan sürümü tanıtılmıştır. İndirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının da onayladığı WordPress’in resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

5. Creative Business WordPress Teması

Creative Business WordPress Teması
Creative Business WordPress Teması

Her gün artan WordPress Temalarına eklenen Yeni Temalardan birisi de Creative Business Teması Kurumsal Siteler için hazırlanmış bir temadır.

Adından da anlaşılacağı üzere yaratıcı bir tema olan Kurumsal WordPress Teması SEO ve Hız açısından fena olmayan skorlara sahip, siteleriniz de kullanmayı düşünebilirsiniz.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme bağlantıları verilen Creative Business Teması, rarathemes.com tarafından hazırlanmış olup, ücretsiz olarak kullanıma sunulan sürümü tanıtılmıştır. İndirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

Yorum yapın

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124