5 Wordpress Ücretsiz Kurumsal Tema Önerisi

5 WordPress Ücretsiz Kurumsal Tema Önerisi

WordPress Temaları kategorisinde en çok aranan Tema türlerinden biriside Kurumsal Temalardır. Yeni bir WordPress Teması içinde para harcamak istemiyorsanız sizler için WordPress Ücretsiz Kurumsal Temalarını listeliyoruz.

Kurumsal bir site için güven veren profesyonel bir görünüm ve kullanıcı dostu arayüz oldukça önemlidir. WordPress kullanıcı dostu hızlı ve kolay bir sistem olduğu için her zaman ilk tercihtir. Sizde WordPress altyapılı bir Kurumsal Site Kurmak istiyorsanız Kurumsal Tema‘ya ihtiyacınız olacak demektir.

1. Sydney WordPress Teması

Sydney WordPress Teması
Sydney WordPress Teması

Sydney WordPress Teması, şirketler ve serbest çalışan kişiler için hızlı ve profesyonel bir WordPress Temasıdır. Kolay yönetim paneli sayesinde renk değişimi, logo değişimi başta olmak üzere birçok ayarı hiç bir kodlama bilgisine ihtiyaç olmadan düzenlenebilir.

Bilgisayar, tablet ve telefon gibi birçok platformda rahat görüntülenmek üzere profesyonelce kodlanmıştır.

Sydney WordPress Teması ücretsiz olmasının yanında daha gelişmiş bir ücretli versiyonu da mevcuttur.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Activello WordPress Teması, Silkalns tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının onayladığı wordpress.org ‘dur.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Sydney WordPress Teması, athemes.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

2. İdyllic WordPress Teması

İdyllic WordPress Teması
İdyllic WordPress Teması

İdyllic WordPress Teması, oldukça modern görünen Ücretsiz Kurumsal WordPress Temasıdır.

Yine yeni temaların hemen hepsinde olduğu gibi responsive bir tasarıma sahip olup, tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenmektedir. Gelişmiş yönetim paneli sayesinde tüm ayarlamaları hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

Temanın online alışveriş yapmaya olanak tanıyan bir e-ticaret sistemi de mevcuttur.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen İdyllic WordPress Teması, themefreesia.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

3. Corporate Club WordPress Teması

Corporate Club WordPress Teması, Kurumsal firmalar için hazırlanmış bir WordPress Temasıdır. Ücretsiz olmasının yanı sıra ücretli bir versiyonu da satılmaktadır.

Kullanıcı dostu bir arayüz ile karşımıza çıkan Corporate Club Teması, sayfa açılış hızı ve seo skoru ile dikkat çekiyor. Ücretsiz Kurumsal WordPress Teması arıyorsanız Corporate Club WordPress Teması işinizi görecektir.

Corporate Club WordPress Teması
Corporate Club WordPress Teması

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Corporate Club WordPress Teması, axlethemes.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

4. Meridian One WordPress Teması

Meridian One WordPress Teması
Meridian One WordPress Teması

Meridian One WordPress Teması, tek sayfadan oluşan Kurumsal bir WordPress Teması olup tamamen ücretsizdir.

Temanın başlıca özelliği tek sayfadan oluşmasıdır, daha çok basit bir websitesi hazırlamak isteyenler için ideal olan tek sayfalı temalarda her şey ana sayfa üzerinde bulunmaktadır.

Oldukça hızlı bir açılış hızına sahip olan tema, tasarım açısından da oldukça güzel.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Corporate Club WordPress Teması, meridianthemes.net tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

5. Corporate WordPress Teması

Corporate WordPress Teması

Corporate WordPress Teması, ücretsiz bir sürümü de olan premium bir WordPress Temasıdır.

Ücretli sürüm ile ücretsiz sürümü arasında çok ciddi farklar olmadığını söylemek mümkün, ücretsiz sürümü de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Corporate WordPress Teması, vwthemes.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısının resmi internet sitesidir.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

Daha Fazla Ücretsiz Kurumsal WordPress Teması Görmek istiyorsanız “Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar” adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124