Airi Kurumsal Wordpress Teması

2021 En İyi Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları

Kurumsal bir internet sitesi açmak isteyen WordPress kullanıcıları, WordPress Kurumsal Tema araması yapmaktadır. Sizde WordPress Ücretsiz Kurumsal Temalar arıyorsanız bu yazımızda bir çok Ücretsiz Temayı sizler ile paylaşıyoruz.

1. Airi Kurumsal WordPress Teması

Airi Kurumsal WordPress Teması
Airi Kurumsal WordPress Teması

Airi WordPress Teması oldukça hoş ve Ücretsiz Kurumsal WordPress Temasıdır. Bir çok sektör için farklı ara yüzü bulunan Airi WordPress Teması, hızlı bir ara yüze ve temiz bir kodlamaya sahip.

Acente, Startup, Portfolyo, Lojistik, Mağaza, Restoran, Bando, Sağlık koçu, İşletme, Avukat, Güzellik, Fotoğrafçılık, Yoga gibi bir çok farklı ara yüz tasarımı mevcut.

Airi Teması‘nın ücretsiz sürümüne ek olarak daha profesyonel bir ücretli sürümü de mevcut.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Ari Kurumsal WordPress Teması, athemes.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısı athemes.com ‘un resmi sayfasıdır.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

2. Hestia Kurumsal WordPress Teması

Hestia Kurumsal WordPress Teması
Hestia Kurumsal WordPress Teması

Hestia WordPress Teması, kurumsal bir tema olmasının yanında ufak bir e-ticaret kısmı da mevcut. Tabii ki profesyonel e-ticaret temaları kadar gelişmemiş olsa da ürünlerinizi sergilemek ve bir kaç sipariş almak için gayet yeterli görünüyor.

Sadece ve basit görünen Hestia Teması, işinizi rahatlıkla görebilecek ücretsiz bir temadır.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen Hestia WordPress Teması, hemeisle.com tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısı hemeisle.com ‘un resmi sayfasıdır.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

3. OnePress Kurumsal WordPress Teması

OnePress Kurumsal WordPress Teması
OnePress Kurumsal WordPress Teması

Tek sayfalı, basit bir Kurumsal WordPress Teması arıyorsanız, aradığınız tema OnePress olabilir.

Hızlı bir açılış hızına sahip olan OnePress Teması, şık bir tasarıma sahip. Bir çok sektör için uyumlu olabilecek temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilgilendirme: Yukarıda demo ve indirme adresleri verilen OnePress WordPress Teması, FameThemes tarafından ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olup, indirme bağlantısındaki adres temanın yayıncısı FameThemes’in onayladığı resmi WordPress sitesi olan wordpress.org ‘dur.

Bu temanın dağıtılması ile wptema.org‘un hiç bir alakası yoktur.

Daha Fazla Ücretsiz Kurumsal WordPress Teması Görmek istiyorsanız “Ücretsiz WordPress Kurumsal Temalar” adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124